ten kamion sa tam prevratil a vodic z kabiny vypadol pod most a zabil sa: Bolo to na odbočke na Dolnozemskú. Z kamion a vyseli polovicky svín. Bolo to tam dost brutalne a vyzeralo to ze to kazdu chvilu padne
Re #31285 re:
Re #31285 re:
Mat3j
Ten zazrak (rozumej 1805) je na L37 aj dnes a s nim aj 1412a co ja viem co este.... ?