Reply on: Tomáš #30922:
to teda ne... ale ma aj viacero vzhladovych originalnosti.. napr vsetky male dvere, tie sietkovane srandy na batozinu a vsetky sedacky jednym smerom ktore su vyvysene... ;o) pokial by ho len dali na plyn, trosku zesteticnili a dekoroziovali tak by to bol super voz...
A este radsej som ho mal, ked mal mierne deravy vyfuk, to mal naaadherny zvuk
Mat3j