Reply on: Darro #30927:
JA som poznamenal ironicky, vsak ja viem ake mal problemy kvoli nam ? ...
A este radsej som ho mal, ked mal mierne deravy vyfuk, to mal naaadherny zvuk
To sa ti dobre hovorí, keď ti tam nič nechodí a pešo ísť musíš.
Tomáš
Tak ten TAMBUS nieje hocijaky, sice som ho nemal rad ked bol hrdzavy, ale ked bude pekne spraveny tak budem tomu velmi rad.