Reply on: Darro #30896:
Na tych zltych tabulkuch nie su zastavky, ale ulice po ktorych linka ide... a 94 ide pod hodzkom... je to zavadzajuce...aj 93ka tam ma Novy Most, lebo ide po Novom moste... 21ka tam ma Eisnerova i ked taka zastavka neexistuje, ale ide po tej ulici... ale aj tak je to blbost
Darro
Z: Uf... to ja este bručím (ja som polárny medveď to o mne hovoria tak preto ten výraz pre spánok) dosť skoro ale čo človek nespraví aby sme daake tie korunky zarobili no nie... buďme radi čo sme zamestnaní. Nevieš o našej 4400? Dnes ráno som išiel 4204 a kvapkalo na mňa z okna no hrúza ale ten autobus by som aj jazykom vyčistil lebo ho milujem.