Reply on: Ike #30921:
Ale ak tam daju automatiku tak ho rozbijem, hehe...Ten voz by bez toho nebol originalny:-D
A este radsej som ho mal, ked mal mierne deravy vyfuk, to mal naaadherny zvuk
To sa ti dobre hovorí, keď ti tam nič nechodí a pešo ísť musíš.
Tomáš