Dievcatko netvrd nam tu ze si sa vyjadril uplne jasne lebo si sa vyjadril uplne ZLE! Ako keby si si priznal chybu tak akoze respect, ale este nam toto tu budes tvrdit, tak zalez radsej do Bulharska tam by si to mozno povedal dobre. Nazdar, nebudes nam chybat. Ahoooooj!!
Ike
Inak dnes som videl 1701 s reklamou na FLEXI pozicku (tak ako ma ten dratolez co jazdi na 210:))) )