Reply on: tomassamko@pobox.sk #29581:
Hm, mozno mi nieco unika, ale ako si sa mohol viezt v a-198 po Moste _Lanfranconi_? ?Inak 7787-88 na d-1, ak som dobre videl. 7787 je uz vzadu nejaka cela spinava. ?
Mne kultúra cestovania samozrejme niečo hovorí, len mi vysvetlite ako ju mám ovplyvniť. Ale nezúfajte, od pondelka budem chodiť do školy už na 7:20, takže môžete využívať moje miesto v 208, ktorá ide z Prievozskej presne 7:25, na ktoré sa vždy vopchám.
Zdenko