Reply on: fobust #29552:
Hehe, pilotmotor by si v idúcom vozidle určite nepočul. Tiujem to na deravý mech prívodu chladiaceho vzduchu k TM, kedysi to mala aj vtedy moja súprava 7733/34, veľmo sa mi ten turbozvuk páčil:-)).
Mne kultúra cestovania samozrejme niečo hovorí, len mi vysvetlite ako ju mám ovplyvniť. Ale nezúfajte, od pondelka budem chodiť do školy už na 7:20, takže môžete využívať moje miesto v 208, ktorá ide z Prievozskej presne 7:25, na ktoré sa vždy vopchám.
Vševedko