Milá Karin.
Ked máte problém nastúpiť a vidíte že je plný ako sardinky tak tam ich tam trošku polejte Raciolom a ja vám garantujem že sa tam votriete aj vy...
P.S: My sme neni DPB... ale antiDPB.
Ked máte problém nastúpiť a vidíte že je plný ako sardinky tak tam ich tam trošku polejte Raciolom a ja vám garantujem že sa tam votriete aj vy...
P.S: My sme neni DPB... ale antiDPB.
Elek