Reply on: Iкε #26541:
2403 stala vo vozovni urcite aj v utorok a myslim, ze aj v pondelok. To som si vsimol, ked som siel na ZP. Ten voz viac stoji, ako jazdi.A k 6296 (ci ake to ma cislo) : mne sa to nahodou paci, preco nie? Je to dobry napad. A ked polepili 7925, alebo 7755+56 tak sa nad tym nikto tolko nevzrusoval. ?
)
[a najvacsia zakernost bola ked sme tam vcera spravili take vacsie stretko, ked tam par kolegov vytasilo notebooky a ked som im ukazal smer, kde mam AP, tak zacali aj zavislacit na nete
ale uz mi je to jasne...
Ike
btw. Je nafukana nafukovacka brana ako vacsia batozina? Inak pre chalanov atraktivne linky v tomto obdobi: 2, 4, 6, 52, 54, 56, 91, 191