Chudák 2929, pred časom mu menili plechy a nadarmo..... ? ?
)
[a najvacsia zakernost bola ked sme tam vcera spravili take vacsie stretko, ked tam par kolegov vytasilo notebooky a ked som im ukazal smer, kde mam AP, tak zacali aj zavislacit na nete
]
ale uz mi je to jasne...
Ike
btw. Je nafukana nafukovacka brana ako vacsia batozina? Inak pre chalanov atraktivne linky v tomto obdobi: 2, 4, 6, 52, 54, 56, 91, 191