Chudák 2929, pred časom mu menili plechy a nadarmo..... ? ?
)
[a najvacsia zakernost bola ked sme tam vcera spravili take vacsie stretko, ked tam par kolegov vytasilo notebooky a ked som im ukazal smer, kde mam AP, tak zacali aj zavislacit na nete
]
ale uz mi je to jasne...
ma
Pristup je bud z rusoveckeho parku, alebo mozno aj z hradze, ale to neviem isto, bol som tam vlastne 1.x:)