Reply on: Iкε #26541:
2403 stala vo vozovni urcite aj v utorok a myslim, ze aj v pondelok. To som si vsimol, ked som siel na ZP. Ten voz viac stoji, ako jazdi.A k 6296 (ci ake to ma cislo) : mne sa to nahodou paci, preco nie? Je to dobry napad. A ked polepili 7925, alebo 7755+56 tak sa nad tym nikto tolko nevzrusoval. ?
)
[a najvacsia zakernost bola ked sme tam vcera spravili take vacsie stretko, ked tam par kolegov vytasilo notebooky a ked som im ukazal smer, kde mam AP, tak zacali aj zavislacit na nete
ale uz mi je to jasne...
Prazak