K tej 2929 sa môžem len pousmiať je to smutné že tak rychlo dojazdila ale čo už ked je niekde prasknutý rám tak tomu už niet pomoci... Môžme len povedať že škoda vyhodenych peňazí na GO karosérie.
)
[a najvacsia zakernost bola ked sme tam vcera spravili take vacsie stretko, ked tam par kolegov vytasilo notebooky a ked som im ukazal smer, kde mam AP, tak zacali aj zavislacit na nete
]
ma
inak, napadlo mi, ze kolaje, ktore vedu od byvalej vozovne (olejkarska) smerom k safku by boli teoreticky este vyuzitelne, napr. po vystavbe noveho "centra", ktore by v buducnosti malo stat v oblasti noveho SND. Co myslite?