Reply on: Andy #25648:
Acj jaj a čo skúsiť vytočiť 158? Stanicu majú na Obchodnej. Možno by si niekoho uchránil od bodnej rany. Či ty už si bol preč, teba už neohrozovali?! No možno tiež niekto raz nezavolá a bodnú ranu budeš ma ty. ?

Vrchári provizórne povyberali kamene, ktoré by potenciálne mohli ako ďalšie spadnúť na cestu. Pravdepodobne sa to riadne spraví niekedy po nociach. A počul som aj niečo také, že sa na v nadjazde niečo prednedávnom robilo.