Emo: 5 krát dlhšie bude stat.
S666n: Ani mi o tom nehovor! Ja som išiel na 8:27 (už 15min. Interval) a bol tak natrieskany že sa pomali nevedel rozbehnúť a to bol nový Ikarus. Už nech niekto spraví poriadok veď to je naozaj sila. Ti žebraci v tom necestujú a nič nevedia okrem zdražovania.
S666n: Ani mi o tom nehovor! Ja som išiel na 8:27 (už 15min. Interval) a bol tak natrieskany že sa pomali nevedel rozbehnúť a to bol nový Ikarus. Už nech niekto spraví poriadok veď to je naozaj sila. Ti žebraci v tom necestujú a nič nevedia okrem zdražovania.
s666n