Z nedele:
- od 16.28 do 16.35 h. stala premavka trolejbusov v oboch smeroch na linkach 205, 206, 208 a 212 na krizovatke ulic 29. augusta - Mickiewiczova pre dopravnu nehodu
- pred vozovnou Jurajov dvor pred elektrickovym priecestim z pod kolies odletel kamen, ktory poskodil okno na autobuse linky 57
- neznamy pachatel na Karadzicovej hodil do autobusu linky asi 21 (je uvedene 23 ☺ ) kamen, pricom rozbil lave bocne okno pred harmonikou
(V)
- 2823 po 12. h. ako ZV na linke 83/4, neskor ho nahradil 2307
- 2801 po 13. h. vypadol na linke 83/8, neskor ho nahradil 2810
- 2812 okolo 14.30 h. docasne vypadol na linke 83/6, bez ZV
- 2618 okolo 17.40 h. vypadol na linke 34/6, az do konca sluzby bez ZV
- 2303 od 18.21 h. vypadol na linke 83/1 pre poruchu vozidla (odstaveny na konecnej Pri krizi), hned ho nahradil ZV 2011 ☺ , od 22.09 h. ho nahradil 2621 (neviem ci ako ZV), pretoze od 23. h. ho nahradil 2818 (mozno ako ZV)
- 2630 o 18.55 h. docasne odisiel z linky 34/3 na plnicku, nahradil ho ZV 2823
Rád by som sa spýtal, či je vstup do tej stanice metra v galérii Space voľný alebo sa dačo platí (dával som to aj na diskusiu, ale tam to bolo akosi bez odozvy ? ).
Peter Baricic: Hmm... To je zlaté že si nám napísal v takom útlom veku... Vieš pripomínaš mi mňa len ja ked som mal 8r. nevedel som čo slovo internet je. Tak sa pekné voz ďalej a ked podrastieš môžeš ísť robiť vodiča za 13r.
V Bratislave je to tak, že ak napríklad dispečer komunikuje s vodičom, tak to nepočuje nikto iný. Takže počuť vysielačku vo vozidle sa dá iba veľmi málo, pri nejakých mimoriadnych udalostiach ako sú vykoľajenia, poškodené troleje, hlásenie výstrah a podobne, keď hovoria vodičom obchádzkové trasy. Vtedy to hlásia všetkým. A ešte občas hlásia aj také, že či niekto nenašiel nejaký batoh alebo tašku, ak si niekto niečo zabudol.
Co jezdim po Blave, nepamatuji si, ze bych nekdy z kabiny ridice slysel vysilacku. Pritom v jinych mestech (Brno, Olomouc) je slysim porad (hlavne v KT8D5kach a T3, ktere maji tenke steny kabin ridicu?). To jsou v Blave tak potichu, nebo se na tech frekvencich pro ridice fakt nic nedeje?
Ja ked som isiel v jednej z tych modernizovanych 14Tr, co maju aj transparenty s teplomerom, tak to vobec nebolo pocut. Ta kviciaca vyzbroj to dokonale prehluci. A to som stal priamo po reproduktorom aby som nieco pocul. Aj tak to zvycajne bolo iba "Nasleduje zastavka: .." Zapocul som Hodzovo namestie a Slovenska akademia vied. Ostatne som nepocul.
hlasenie v SORoch je uz prijatelne, ale zrejme tie repraky viac nedokazu...
este by to chcelo opravit chyby...napr. dnes v 3521:
po zavreti dveri na Lafranconi:
"gong, Nasleduje zastavka Slavicie udolie. gong Nasleduje zastavka Slavicie udolie"
po otvoreni dveri na zastavke Slavicie udolie:
"Slavicie udolie. gong Nasleduje zastavka ZOO. Prosim pozor, zastavka je na znamenie."
po zavreti dveri:
"gong Nasleduje zastavka ZOO. Prosim pozor, zastavka je na znamenie."
...uz viackrat som to pocul pri tejto zastavke v inych vozoch (este ked sa sepkalo), takze je to nejaky bug asi, lebo ostatne idu myslim OK...
K tej 2929 sa môžem len pousmiať je to smutné že tak rychlo dojazdila ale čo už ked je niekde prasknutý rám tak tomu už niet pomoci... Môžme len povedať že škoda vyhodenych peňazí na GO karosérie.
Nedela:
- 2822 v rannych hodinach vypadol na linke 83/10, neskor ho nahradil 2926
- 2303 v rannych hodinach vypadol na linke 83/8, neskor ho nahradil ZV 2119 ☺ a napokon 2601
- 7753-54 popoludni vypadol na linke 4 (o 16.40 h. bol odstaveny aj so stiahnutymi zberacmi pri hribikoch)
- 1511 okolo 22. h. vypadol na linke 21/3, neskor ho az do konca sluzby nahradil ZV 4842 ☺
- 1012 ☺ ako ZV maximalne od 22.45 h. az do konca sluzby na linke 21/5, na nocnu linku 504 ho nahradil 1815 (povodne mal byt 1809, ak ste ho po 21. h. na 21 videli, dajte mi pls. vediet).
Johny D
- od 16.28 do 16.35 h. stala premavka trolejbusov v oboch smeroch na linkach 205, 206, 208 a 212 na krizovatke ulic 29. augusta - Mickiewiczova pre dopravnu nehodu
- pred vozovnou Jurajov dvor pred elektrickovym priecestim z pod kolies odletel kamen, ktory poskodil okno na autobuse linky 57
- neznamy pachatel na Karadzicovej hodil do autobusu linky asi 21 (je uvedene 23 ☺ ) kamen, pricom rozbil lave bocne okno pred harmonikou
(V)
- 2823 po 12. h. ako ZV na linke 83/4, neskor ho nahradil 2307
- 2801 po 13. h. vypadol na linke 83/8, neskor ho nahradil 2810
- 2812 okolo 14.30 h. docasne vypadol na linke 83/6, bez ZV
- 2618 okolo 17.40 h. vypadol na linke 34/6, az do konca sluzby bez ZV
- 2303 od 18.21 h. vypadol na linke 83/1 pre poruchu vozidla (odstaveny na konecnej Pri krizi), hned ho nahradil ZV 2011 ☺ , od 22.09 h. ho nahradil 2621 (neviem ci ako ZV), pretoze od 23. h. ho nahradil 2818 (mozno ako ZV)
- 2630 o 18.55 h. docasne odisiel z linky 34/3 na plnicku, nahradil ho ZV 2823
Popoludnajsia vyprava podla poradia:
X12: 4510, 4829, 4946, 4407, 4310, 4810
20: 1020, 1003, 1007, 1012, 1018
26: 1827
27: 1013, S 1133
34: 2827, 2818, 2630, 2829, 2819, S 2618, 2408, 2515
? M: ZV 2823/3
35: 3506
83: 2303, 2813, 2403, 2307n, 2627, 2812, 2814, 2801, S N 2822, 2825, 2404, 2939, 2940
? M: ZV 2823/4; ZV 2011 ☺ , 2621, 2818 / vsetko 1; 2810/8
504: 1809