A inak vcelku uz sa mi rozum zastavuje. Tak 20 elektriciek sa vykolaji na jednej a tej istej vyhybke (alebo nie na tej istej?) a nic? Preco ta vyhybka uz davno nieje vymenena?
Este pred par dnami som rozmyslal, ze som ju dlho nevidel.
)
A mikrospanok povazujem za nepozornost. Ale dajme tomu... Lenze 40m brzdna draha s pieskom o niecom hovori.
COLOR
Re #16760 Zdenko: Pisal som to priamo z Racianskeho myta, odkial akurat odchadzal..
Re #16747 Zdenko: Fakt dobra vyprava! A s tym perom... Ja to radsej hadzem do mobilu...
Re #16736 Jano: Mal by si to napisat! Fakt...