Reply on: Zdenko #16813:
1. Neboli tam tri, ale dve moznosti
A mikrospanok povazujem za nepozornost. Ale dajme tomu... Lenze 40m brzdna draha s pieskom o niecom hovori.2. EDB= ElektroDynamicka Brzda. To je ta, ktorou brzdis najcastejsie a vyskakuje ti pri nej ampermeter.
Brzdna draha bola minimalne 40 metrov (podla stop po piesku na kolajniciach), avsak pieskoval len pravy pieskovac.

Zdenko
Teda ta rychlost je fakt naozaj rychla, tam sa da ist dokonca aj viac, ale nesiel by som.
Ta T3SU moze ist rychlo, najma ked bola iba jeden vozen. Color, co je to EDB? Nieco v suvislosti z brzdami?