Darro: Ale tak 59 funguje už od poslednej zmeny CP čiže od začiatku prázdnin. Aspoň už vtedy zmizli z CP značky - po Pioniersku.
No veď preto som tú tetu neto, bo by toho bolo viac. Mám pocit, že je to tá,keď sme boli 2. v Petrohrade tak nás viezla na 95 a bola úplne super. Spievala s nami, trúbila a tak. Bola s ňou sranda, takže má očko, ale dokedy to neviem.
Na JOJ hovorili, že vodč v šoku a mal zakliesnenú nohu a tak ho hasči vyrezali. A vodič prvej eliny sa prikláňal k teorii šmyku.
No veď preto som tú tetu neto, bo by toho bolo viac. Mám pocit, že je to tá,keď sme boli 2. v Petrohrade tak nás viezla na 95 a bola úplne super. Spievala s nami, trúbila a tak. Bola s ňou sranda, takže má očko, ale dokedy to neviem.
Na JOJ hovorili, že vodč v šoku a mal zakliesnenú nohu a tak ho hasči vyrezali. A vodič prvej eliny sa prikláňal k teorii šmyku.
Este pred par dnami som rozmyslal, ze som ju dlho nevidel.
COLOR
Tipujem dve verzie so zhodnym zakladom velmi vysokej rychlosti (taka rozzurena solo T3SU dokaze ist velmo rychlo):
1. Nepozornost, piesok, klaty, bum
2. Technicka zavada (nefungujuca EDB (potom by ale nemusel ani pieskovat)), klaty, bum
Podla mna a dalsich par ludi sa ta nehoda mohla stat tak v rychlosti okolo 30-40 km/h, co je dost. 7717 totiz do 7770 vrazila a este sa spatnym narazom posunula par desiatok centi naspak.