All: A mimochodom, ked uz sa takto ozyvam po dlhej odmlke - v poslednom case (asi prave kvoli jazdeniu) nemam vela casu na net, zjavujem sa tu len velmi zriedka, aj posielanie prispevkov z dispecera a disk.fora mailom som si zrusil, takze ak by mal na mna niekto nejaku otazku alebo cokolvek, velmi rad odpoviem, ale treba ma adresovat priamo mailom na beus@fornax.sk, toto tu uz citat absolutne nestiham
Ti co maju moje cislo, mozu ho samozrejme pouzit tiez, na net ho ale davat nebudem
Ti co maju moje cislo, mozu ho samozrejme pouzit tiez, na net ho ale davat nebudem
.
Kockac
Ad CP: Chapem, ze spravit dobry cestovny poriadok je tazsie, ako sa na prvy pohlad zda, ale myslim, ze aspon tie prestupy by sa dali napravit; velmi casto sa totiz stava, ze na velkom prestupnom uzle (Patronka+Pod suchym mlynom, Trnavske) potrebujem na prestup n minut, pricom pauza je n-2. (To sa tyka napriklad prestupu na 212 alebo 204, ktore tam maju druhu zastavku.) A takych je viac. Myslim, ze to vadi viac ako fakt, ze musim cakat 20 minut, kym mi pojde prvy bus - proste sa prisposobim a pojdem o 3 minuty skor, aby mi urcite nezdrhol; to sa pri prestupoch neda.