Dnes po 14h vypadlo vozidlo na 90/2, dve kola nic neslo, potom sa objavil 4820.
93/7-4507 vodicka blondynka, no dalsie kolo tam uz bol chlapik...
68/1-4207
Jano> nabuduce, ak bude vonku lepsie pocasie a prave nebude v telke hokej(hlavne ak nebudem spat
), tak sa ti na tu 83 skocim pozriet, len sa mi ozvi!
93/7-4507 vodicka blondynka, no dalsie kolo tam uz bol chlapik...

68/1-4207
Jano> nabuduce, ak bude vonku lepsie pocasie a prave nebude v telke hokej(hlavne ak nebudem spat
), tak sa ti na tu 83 skocim pozriet, len sa mi ozvi!
Ti co maju moje cislo, mozu ho samozrejme pouzit tiez, na net ho ale davat nebudem
Jano
od 1. 4. na linke 27 uz len autobusy z 1. kolony ( kedysi 27/1 bol z 3. ), 27/1 uz je celodenny a 27/2 spickovy voz ( bolo to naopak )
Zmena aj na linke 20: 20/1 uz ide az do konca dna, ( koncil o 19:38 h. ), teraz 20/2 konci o 20:18 h. ( mal celodennu ) a posunul sa prichod 20/3 z 19:45 h. na 20:25 h, potom ide na 509 alebo 508, to presne neviem
Nocaky:
z piatka na sobotu na 504 1404 a z nedele na pondelok 1509
zo soboty na nedelu a z nedele na pondelok na 507 2514, vcera 2944 a dnes by to mal byt 2938 ( ak ho nahiodou nenahradi ten 2881 na 83/9 )
vcera na 509 1134, dnes by tam mal byt 1096