Dnes na linke 35 plesniva 3024 (dalsi voz na 35ke bol 3508), na 29 nejaky Ik. 415 (30??). Tusim vcera som videl na 37 opat nejaky Ik. 412, ale neviem, ci 1701 alebo 2.
Ad CP: Chapem, ze spravit dobry cestovny poriadok je tazsie, ako sa na prvy pohlad zda, ale myslim, ze aspon tie prestupy by sa dali napravit; velmi casto sa totiz stava, ze na velkom prestupnom uzle (Patronka+Pod suchym mlynom, Trnavske) potrebujem na prestup n minut, pricom pauza je n-2. (To sa tyka napriklad prestupu na 212 alebo 204, ktore tam maju druhu zastavku.) A takych je viac. Myslim, ze to vadi viac ako fakt, ze musim cakat 20 minut, kym mi pojde prvy bus - proste sa prisposobim a pojdem o 3 minuty skor, aby mi urcite nezdrhol; to sa pri prestupoch neda.
Ad CP: Chapem, ze spravit dobry cestovny poriadok je tazsie, ako sa na prvy pohlad zda, ale myslim, ze aspon tie prestupy by sa dali napravit; velmi casto sa totiz stava, ze na velkom prestupnom uzle (Patronka+Pod suchym mlynom, Trnavske) potrebujem na prestup n minut, pricom pauza je n-2. (To sa tyka napriklad prestupu na 212 alebo 204, ktore tam maju druhu zastavku.) A takych je viac. Myslim, ze to vadi viac ako fakt, ze musim cakat 20 minut, kym mi pojde prvy bus - proste sa prisposobim a pojdem o 3 minuty skor, aby mi urcite nezdrhol; to sa pri prestupoch neda.
.
Andrej (Anndy008)
1808 - 86/? - tym som sa viezol
6630 - 202/?
6628 - 201/?
6624 - 201/10?
6611 - 201/?
videl som aj zopar elin - ale to som uz fakt nestihal, tak isto aj nejake 209-ky
Este zaujimavost - videl som (asi tak 5 min. dozadu na mileticke) Karosu B741 plynak - este bez cisla a s cervenym evidencnym cislom(byv. SPZ) (moja pamat uz nestihla zaregistrovat to cislo, resp. zapamatat)
Bola zelena (fuj nechapem to - preco menia klasicky nater cerverny za zaleny) este bez plynoveho maskota.
Inak vcera som videl Feliciu dopravneho dispecingu s plynackym maskotom (podobne ako to bolo v sci-fi rubrike :D)