moje 2 chyby: 1.zámena z a y.
2.netreba si nič brať tak vážne - žiadna kaša sa neje taká horúca... Opakujem, všetko sa dá vyriešiť k spokojnosti oboch strán
2.netreba si nič brať tak vážne - žiadna kaša sa neje taká horúca... Opakujem, všetko sa dá vyriešiť k spokojnosti oboch strán

M: ZV 7717/3
Jano
Mat3j: Darro ti to napisal, na chyby kasleme, aj ked o nich vieme a to ze si ma opravil, to vobec nevadi, to je v pohode, ved si mal recht