Tymto sa lucim s GPRS u mna... Uz mam doma net
Ja viem ze jasate ale nemusite az tak nahlas
Cize toto je posledny cez GPRS ale zdaleka nie posledny cez WAP
Ja viem ze jasate ale nemusite az tak nahlas
Cize toto je posledny cez GPRS ale zdaleka nie posledny cez WAP
d3k0
Re #15622 Darro: Ale ano ;-)) Chvilku tam postal, a potom pomaly zdrhol
Vzhladom na dnesne sedenie na DPB prosim vsetkych, aby nepisali neoverene informacie a dohady, pretoze su z toho len zbytocne problemy...