Reply on: TeBeCe #13960:
Vcera zase doobeda nejaky vodic na linke 5 nerozol az do polovice tunela vnutorne svetla a ked ich rozol boli sme uz skoro na konci, ale potom zastal pred koncom a vypol svetlo tak ludia v zadnom vozni boli v tme
)
)
Coooo??? A co dostal byvali majitel? Dostan new voz???
Z
Ano, je uz na 84, len ine poradie
4947 obsluhuje posledne tyzdne 68ku-koncom prazdninoveho zadelenia behala na 59/3
:o)