Reply on: TeBeCe #13960:
Vcera zase doobeda nejaky vodic na linke 5 nerozol az do polovice tunela vnutorne svetla a ked ich rozol boli sme uz skoro na konci, ale potom zastal pred koncom a vypol svetlo tak ludia v zadnom vozni boli v tme
Coooo??? A co dostal byvali majitel? Dostan new voz???

Idealne riesenie a la Brno: X15 z Trnavky cez Zimak, Zahradnicku na Kollarovo, alt. Hodzovo nam. Potom by 205 nemusela chodit na Ruz. dolinu, ale stacilo by trebars cez ul. 29.8 na Rajsku, alebo AS MN.204 by potom chodila na Ruzovu dolinu tak, ABY BOL PRIAMY PRESTUP NA LINKU NAHRADNEJ DOPRAVY.
frenky
X15> tiez poriadne nechapem tomu, ze v podstate celu nedelu nebude ziadna nahradna doprava v useku Radiova - Jelacicova. Teraz ja keby som nedaj Boze chcel cestovat z Radiovej na Mileticku, tak co? Ako?
Cele je to ako vzdy uplne na****.
------------------------------
Inak kolajnica praskla uz aj v prvom obluku pri Riviere v smere do Dubravky.
Dnes som zazil uplne extra super, genialnu(bez ironie) jazdu. (Jedniny, kto vie, cim som siel je COLOR a ja a tak to aj ostane
To bola jazda! Do tunela prvym voznom kludne, potom paka nadoraz a smyk ho po obluku! Z tunela sme vleteli do obluku asi 30-35km/h. Potom to za vyhybkou rozpeckoval asi na 75km/h. Kokos, paradicka. Dole oblukom pri Iuvente to len spustil, cim sme nabrali rychlost asi 70km/h. (auto, co slo vedla nas, nestihalo
Nadhera! Takto by mali jazdit vsetci!!! Krasa, tomu cloveku dakujem, stihol som 20tku!