Reply on: TeBeCe #13960:
Vcera zase doobeda nejaky vodic na linke 5 nerozol az do polovice tunela vnutorne svetla a ked ich rozol boli sme uz skoro na konci, ale potom zastal pred koncom a vypol svetlo tak ludia v zadnom vozni boli v tme
)
)
Coooo??? A co dostal byvali majitel? Dostan new voz???
d3k0
Re #13945 galiyosha: Z dlhodobych vysledkov mozes urobit zavery, iba ak by si vodicom povedal, ze nech jazdia, ako sa da (t.j. napr. nech sa neboja predstihu hoci aj +3). Potom by sa to mohlo vyhodnotit.