Kolizia elektricka/auto Lafranconi. Ludia vysadeni.
Detaily neviem... Len frajerka mi volala.
BTW uz je to tu ako CHAT... musel som zrusit subscribe dispecera, lebo sa mi nechcelo denne citat stovku prispevkov :-)).
Praci cest.
SelfMan
Detaily neviem... Len frajerka mi volala.
BTW uz je to tu ako CHAT... musel som zrusit subscribe dispecera, lebo sa mi nechcelo denne citat stovku prispevkov :-)).
Praci cest.
SelfMan
A ostatni tiez ;-P
Trabusti...
fobust
Ten obluk pri Riviere je des a hroza. Vsak coskoro tma vyskoci dalsi voz. To by trebalo cely vyhodit von a dat tam klasicky spodok a zvrsok, ako sa patri. Praztec + kolajnica. A ked uz nova, tak rovno NT4 alebo S49, ale skor som za NT4-ku.