Inak ale vazne nechapem, preco Vam DPB tie vypravy davat nemoze. Nemam pocit, ze by to bola informacia nejako tajna, akokolvek narusajuca suverenitu DPB a/alebo bezpecnost statu. Akurat by fanusikom spravili radost, pretoze by tak mali k dispozicii informacie, ktore si vlastnymi silami proste nikdy nebudu schopni zhromazdit.
galiyosha
Pokial niekto ma cas a chut stat 3 hodiny na stanici, tak ho obdivujem a zaroven mu zavidim. Ja na to cas nemam. Okrem toho to, ze robenie vyprav je podla mna mrhanie casu, kedze _nikdy_ nebudu uplne a kompletne (a teda do velmi velkej miery stracaju zmysel), je proste moj nazor a za nim si stojim. Ak som sa niekoho dotkol a narusil mu tak zmysel zivota, tak sa ospravedlnujem...