Frenky: Trvalo mi to 2 hodiny, co nie je vela.
Vsetkym: Vsimnite si vypravu L201. Mne osobne sa velmi paci. Mohol som este chvilu pockat a mal by som celu vypravu. Ale neviem preco sa mi nechcelo.
Vsetkym: Vsimnite si vypravu L201. Mne osobne sa velmi paci. Mohol som este chvilu pockat a mal by som celu vypravu. Ale neviem preco sa mi nechcelo.
Jano
o 11. h. cez Racianske myto isli do Juraku nadherne dve kratke Karosy po plynofikacii a to 2704
Dnes vecer sa mate na co tesit, vyprava bude zaujimava.