Frenky: Trvalo mi to 2 hodiny, co nie je vela.
Vsetkym: Vsimnite si vypravu L201. Mne osobne sa velmi paci. Mohol som este chvilu pockat a mal by som celu vypravu. Ale neviem preco sa mi nechcelo.
Vsetkym: Vsimnite si vypravu L201. Mne osobne sa velmi paci. Mohol som este chvilu pockat a mal by som celu vypravu. Ale neviem preco sa mi nechcelo.
, ale zial druhu som uz nevidel, lebo mi vyhlad zakryl nejaky bus.
Fobust
A ked nejde nahodit riadenie, tak odbrzdim celuste a nahodim riadenie vzadu. Dam dvom vodicom vysielacky (popripade dispecovi) a odide to same. A to pol hodiny kuplovali???