Vcera vecer okolo 21:45 sa pri Pravnickej fakulte na Safarikovom nam. na suprave 7749+7750 zlomil zberac na 7749. Vytvorila sa tam kolona asi 5 elektriciek, zhruba po pol hodine tuto supravu odtlacila suprava 7937+7938.

M: ZV 2826 a 2918/ oba 5
Vobec by som sa necudoval, keby vsetkym zajtra premie strhli
)
Aspoň tých 70 ročne by bolo optipálne. Najlepšie by bolo 100
A nehovorte mi, že sú malé, lebo všetko je lepšie ako Slovšport.
A na co by boli na wape hodiny, to fakt neviem
Andy
Co sa tyka toho pristresku, on nema este panely namontovane, cize tak chybaju bocne panely. Tusim som isiel okolo na bicykli so zmrzlinou alebo som tam pozeral nejaky cestak, skusim si spomenut