Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: kacka #91342:
Vo vyhladavaci to bude, uz nemam sil robit zvlast CP pre vyjazdy a dojazdy 😕 Pribudne ti inak aj linka 83 🙂
Reply on: klasIK #91343:
prejdem sa akurat tak na 99 alebo si pockam na 98 alevo 92 (ked este budechodit vtedy)
Reply on: kacka #91342:
CP sú hotové a keďže aj 94 a 95 majú vyznačené dojazdy, tak zrejme aj výjazdy budú fungovať ako doteraz. A ak nie a nič ti nezastaví, prejdeš sa aspoň trochu popri Lidli... ?
Reply on: klasIK #91341:
ale ja potrebujem 95, popripade 94 (podla toho dokedy budu chodit rano z vozovne) ? takze si musim iba pockat kym sa dorobia cestovne (ne)poriadky? ?
Reply on: kacka #91340:
Minimálne v CP linky 68 sú dojazdy zvýraznené, takže si myslím, že by bol nezmysel rušiť výjazdy.
chcem sa opytat, ci budu este chodit linky 68, 93, 94 a 95 (snad som nevynechala ziadnu) z vozovne a brat aj ludi alebo uz nie? cestovny poriadok z a do vozovni tu uz alebo zatial neni. sa to zrusilo alebo sa len vytvara novy, skolsky?
Reply on: peto1622 #91337:
Tiež som si to všimol. Najskôr tlačová chyba, lebo neviem, kde by sa tam naraz ocitli dva autobusy. Jedine že by to boli petržalské prejazdy z 83-ky, aby to dávalo zmysel, ale to je teda dobrá kravina a sci-fi... ? ?
Reply on: Tester #91336:
to je odchod 84/2, diky ?
pozerali ste si uz novy CP 92ky?nezda sa mi to, odchody od VW su totozne s tym terajsim, ale odchody z Vozovne Petrzalka su redukovane, je to nejaka tlacova chyba alebo to znamena, ze niektore spoje pojdu len od Volkswagenu do Petrzalky???
Reply on: peto1622 #91333:
4808 L84 21:17 Hrobonova -> Ovsiste (poradie som si nevsimol)
Reply on: Mike #91334:
a ak som dobre videl, aj nejake sorky by na 50 mali byt, myslim ze dve delene sluzby su tam.
len neviem ci cez tyzden alebo vikend...
Reply on: TeBeCe #91327:
Počítajme k 2.9.2009 ako je na tom 2DP
stav: 23 ks B732 CNG + 10 SOR+10 TEDOM
spolu 43
výprava:
20-6
22-6
50-17
53-6
67-4
77-2
spolu 41
A to ešte nerátam 178...a čo sa povrávalo 50/18 ZV OD@ a 50/19 ZV Aupark
teda buď budú na 50 aj nejaké kĺbaky alebo určite budú vypomáhať aj plyňáky 1DP a možno aj 3 DP...

Citelisy: ak dôjde 35 ks na DD treba 12, možno jeden dva rezerva, zvyšok by teda rozhodne mal ísť na L50...
Reply on: peto1622 #91317:
zmena na poobednej 92ke - na 92/2 bol 4818

taktiez vecer(19.38 od Halovej smer Hrobonova) na 84/2 nejaky z najstarsich 435tiek len som si nie isty, ci 4808 alebo ZV 4809, ak ste niekto videli, potvrdte mi to prosim

par postrehov:
83-4836/5, 2630, 2631, 2809, 2820, 2831
99-4110, 4122, 4123, 4124, 4125
Práve išiel ZV 1806 alebo 4806 ako 93. Išiel buď z nadjazdu alebo z našej (petržalskej) vozovne. Asi išiel hradiť ten tambus.
Posledná prázdninová 94, akoináč krátka (4132). Taký starší ujo asi potrebuje okuliare ked nevidel vysvieteny predný transparent, ani ten vnútorný, kedze sa vodič pýtal či ide do vozovne : D
Reply on: boxcar #91329:
no uz som si zvykol, ze ked mi niekto povie totalnu kravinu, ktora nemoze byt ani pravda, tak to pravda je ?

dnes popoludni vonku 38+135 na cele s Beusom ?
Reply on: TeBeCe #91327:
vtip alebo naozaj?
93-1413 práve zdochol na zastávke VS MANAŽMENTU smer vyšehradska. Bus asi videl pár sekúnd predtým idúci man okolo rovnakým smerom tak si asi povedal že ďalej nejde : D
Reply on: JamaVOku #91325:
citelisy preci pojdu na DD, udajne sa panko nechali pocut, ze tedomy nie dobre ?
Reply on: Jadran #91324:
vzdy lepsie ako SOR ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.