Reply on: Marcelllooo #96378:
1. Neuviedol si jediny dovod preco by elektricka nemohla byt NS MHD. Potreba niekolkych uprav nie je dovod.
2. Preferovanie VHD (a hlavne kolajovej) JE riesenie problemu.
4. To co predlozili ZSR je pokial viem riesenie len zeleznicnej dopravy. Rozhodne nie MHD ako komplexu.
810zssk
Ad Re #96372:
1. Ano, ale Brno je dokaz toho ze povrchova elektricka moze byt v meste podobnom BA NS MHD, ty si tvrdil opak.
2. Ano, ale stale je to o tom ci budeme preferovat kolajovu, alebo cestnu dopravu.
4. Zle som sa vyjadril. Chcel som povedat ze sa musi vypracovat koncepcia riesenia MHD ako celku.
Ad Re #96373:
Nie, ten tunel neriesi takmer nic a rozhodne to (z hladiska MHD) NIE JE koncepcne riesenie. Bude tunel. A co potom?
Ad Re #96373:
Nepochopil si co som sa snazil napisat.
Ad Re #96374:
Ooo, nie, neriesi. Jedna trat Raca - Petrzalka NS MHD neriesi. Navyse, nemozes planovat samostatne NS MHD - MHD musis brat ako celok.