Reply on: BMEŽ #62031:
mohli by ju splynofikovat, nechat manual, sedadla a posielat na linky cez vikend (21,37,29 etc)

Ja som zase po dlhych 7 rokov tuzil po tom, aby mala zastavka Kajetanka (kde byvam v Prahe) aspon take dobre dopravne spojenie, ako zastavka Sidlisko III (kde byvam v Presove) a nesplnilo sa mi to
E499.3056
2xxx, Jurajov Dvor - Autobusy
3xxx, Krasnany - Autobusy
4xxx, Petrzalka - Autobusy
6xxx, Trnavka a Hrobonova - Trolejbusy
7xxx, Krasnany a Jurajov Dvor - Elektricky
8xxx, sluzobne vozidla, vsetky vozovne.
5xxx je planovana vozovna Dubravcice, ktora sa este nepostavala (a dufam ze sa ani nepostavia)