Reply on: Mike #62033:
No ja som zasa počul, že tento rok má byť splynofikovaných 39 vozidiel (ale neviem akých).
Ja som zase po dlhych 7 rokov tuzil po tom, aby mala zastavka Kajetanka (kde byvam v Prahe) aspon take dobre dopravne spojenie, ako zastavka Sidlisko III (kde byvam v Presove) a nesplnilo sa mi to
Beus
Ked uz ste ziskali totalne nepojazdny prototyp 22TrG, tak 22TrAC by mohol byt pre podnik podstatne vacsi benefit, ked mu ku schvaleniu chyba len krocik, a mohol by byt dalsi do premavky. A jeho ziskanie by snad nemalo byt tak velkym problemom... A v pripade neosvedcenia sa AC vyzbroje moznost prestavby s vyzbrojou z 21Tr