Chcem sa opytat, co sa da urobit ak nastupi revizor a vodic busu umyselne ide pomaly.Ide mi o to ze sa to deje casto na linke 84 smer od TPD k Ekonomickej univerzite.Potom nestiham prestup na 68.Stalo sa mi to za posledny mesiac asi 4x.
)
)
si
spoluziak na vyske cestoval kazdy den do BA zo smeru od senca ako inac SADistickym autobusom (az na neake vynimky kedy dosiel z roznych dovodov autom) z ktoreho vystupil na nivach a odtial siel pesi do skoly (namestie slobody), popoludni obdobne nazad; co si myslis zeby ale spravil ak by si ho z tho autobusu vytriasol uz niekde na zlatych pieskoch ? Ja osobne si myslim ze podiel jeho ciest do BA autom vs. verejnou dopravou by sa dost dramaticky zmenil... a to bol student, nechci vediet co by ti spravili ludia s pravidelnymi prijmami...