Pre kratkost casu iba rychlo: existuju aj expresne elektrickove linky (dokonca aj v CR) - cestovne poriadky su urobene tak, aby expresnej elektricke nestala v ceste neexpresna.
Co sa tyka Dubravky, metro sa ma postavit pod elektrickovou tratou s rovnakou trasou, iba v Karlovke sa mierne odchyli a trochu vybehne k Dlhym dielom. Takyto system ale vlastne kopiruje elektricku. My presadzujeme skor zlucenie niektorych terajsich elektrickovych zastavok, lebo je ich podla nas prilis vela. To by elektricku urychlilo.
Co sa tyka Dubravky, metro sa ma postavit pod elektrickovou tratou s rovnakou trasou, iba v Karlovke sa mierne odchyli a trochu vybehne k Dlhym dielom. Takyto system ale vlastne kopiruje elektricku. My presadzujeme skor zlucenie niektorych terajsich elektrickovych zastavok, lebo je ich podla nas prilis vela. To by elektricku urychlilo.
Andrej (Anndy008)
no presne - ved predsa aj metro (aspon v prahe) funguje tak, ze sa rychlo odveziem niekam a potom na povrchu bud nastupim na elinu (centrum), ci pesi dojdem do konca, alebo nastupim na bus (okrajove casti). Takze taketo nieco by to malo byt.
A nie ze namiesto sucasnych elin tu budu take, ktore budu zastavaovat kadzde 2km+ - to je zase dalsi extrem, ktory ludom nebude vyhovovat a preto zase radsej pojdu autom.