Pozi:
no presne - ved predsa aj metro (aspon v prahe) funguje tak, ze sa rychlo odveziem niekam a potom na povrchu bud nastupim na elinu (centrum), ci pesi dojdem do konca, alebo nastupim na bus (okrajove casti). Takze taketo nieco by to malo byt.
A nie ze namiesto sucasnych elin tu budu take, ktore budu zastavaovat kadzde 2km+ - to je zase dalsi extrem, ktory ludom nebude vyhovovat a preto zase radsej pojdu autom.
no presne - ved predsa aj metro (aspon v prahe) funguje tak, ze sa rychlo odveziem niekam a potom na povrchu bud nastupim na elinu (centrum), ci pesi dojdem do konca, alebo nastupim na bus (okrajove casti). Takze taketo nieco by to malo byt.
A nie ze namiesto sucasnych elin tu budu take, ktore budu zastavaovat kadzde 2km+ - to je zase dalsi extrem, ktory ludom nebude vyhovovat a preto zase radsej pojdu autom.
Andrej (Anndy008)
"Komisia na privatizáciu Slovenskej autobusovej dopravy (SAD) včera vyhodnotila víťazov súťaží v prvých dvoch podnikoch. Francúzsky dopravca Connex Transport, patriaci do globálneho holdingu Vivendi Enviroment zvíťazil v tendri o SAD Bratislava."
dalej najdete v clanku (myslim, ze odkazy nejdu uverejnovat - ale dam to do mojej www.stranky