Naozaj perfektna stranka, nema chybu. Dobra praca.

Podobnych nezmyslov by si nasiel urcite viac. Ked som pouzival MHD aj ja, tiez ma vela veci rozculovalo. Odkedy som sa prestahoval blizsie k praci (3 min. chodze)tak sa mi zije lepsie

tbc