Pre kratkost casu iba rychlo: existuju aj expresne elektrickove linky (dokonca aj v CR) - cestovne poriadky su urobene tak, aby expresnej elektricke nestala v ceste neexpresna.
Co sa tyka Dubravky, metro sa ma postavit pod elektrickovou tratou s rovnakou trasou, iba v Karlovke sa mierne odchyli a trochu vybehne k Dlhym dielom. Takyto system ale vlastne kopiruje elektricku. My presadzujeme skor zlucenie niektorych terajsich elektrickovych zastavok, lebo je ich podla nas prilis vela. To by elektricku urychlilo.
Co sa tyka Dubravky, metro sa ma postavit pod elektrickovou tratou s rovnakou trasou, iba v Karlovke sa mierne odchyli a trochu vybehne k Dlhym dielom. Takyto system ale vlastne kopiruje elektricku. My presadzujeme skor zlucenie niektorych terajsich elektrickovych zastavok, lebo je ich podla nas prilis vela. To by elektricku urychlilo.
si
tr3mp: ja osobne som za obojsmerne vozidla a aj by som celkom rad umiestnil na urcitych miestach trate kolajove splietky na prechod z jednej kolaje na druhu, ale o tomot sa mozme bavit ked sa podari vobec tu trat presadit. Rovnako sa mozme potom bavit napriklad aj o rozchode, ale teraz musime byt jednotni a zbytocne nespekulovat, caka nas tazky a rozhodujuci mesiac...
Juro: vid vyssie a nad zabezpecovackou som tiez uvazoval, ale na tej sme sa potom s Turbom nedohodli..., Stefanikova... vela ludi by tam rado vidiet nazad elektricku, ale jedina schodna cesta bude asi dat ju tam pod zem a na to zatim peniaze nie su...
ALL: zajtra vsetcia co len troska mozte, pridite o deviatej na to stretko (stretavama sa o 8:45 na primacialnom namesti) - potrebujeme kazdu podporu, aby nas tam bolo viacej ako lunackovcov :-))