d3k0: zrusenie zastavok ale nesmie byt bez nejakej lokalnej dopravy. Situacia v KV je taka, ze rano aj pri hustyx intervalox a 5-tix linkax su vsetky zastavky plne!!!
ak by si v KV zrusil polovicu zastavok, bez nejakej lokalnej dopravy, tak ta ludia ukamenuju, lebo sa nevlezu na zastavky!!!
ak by si v KV zrusil polovicu zastavok, bez nejakej lokalnej dopravy, tak ta ludia ukamenuju, lebo sa nevlezu na zastavky!!!
si
...ten zvysok sa mi komentovat nechce, len zaver:
Prave metro ta bude zvazat do lievika na safarikovo nam, elektricka sa da bezproblemovo rozvetvit na rozdiel od metra a kvoli znizeniu zranitelnosti je vyslovene nutne spravit este minimalne jeden prepoj cez dunaj. To co tu je prezentovane ako projekt trasy elektricky do petrzalky je presna kopia trate metra, takze ked to nazyvas lievikom, presne to iste ti spravi aj metro, akurat s tym, ze elektricka ti moze hned pokracovat dalej po kolajisku, ktore sice nie je v najlepsom technickom stave, ale vedie tak na zapadne konciny mesta do dubravky, ako aj na vychod do race, zlate piesky a do ruzinova...
Moj dojem z teba: zjavne si vyrastol na demagogii sucasnej garnitury bratislavskeho magistratu a nikdy si nevidel rychlodraznu elektricku...Prave kvoli takymto ludom si myslim zeby bolo vhodne to metro postavit, aby pochopili ze to nie je vseliek a prave vtedy ked to uz aj uvidia na vlastne oci hadam pochopia... bohuzial je to drahy dokazovy prostriedok...