Reply on: SZKV #58192:
No ja by som nič nemal proti umiestneniu budovy, vedie tam podchod aj z druhej strany. Len jedna vec je diskutabilná. Ak vyjdeš z toho podchodu, musiš prekonať štvorprúdovú Panónsku cestu, čo je riešené prechodom so semaformi. Napadá ma, či by nebolo lepšie potiahnuť podchod aj popod ňu. Lebo takto nie celkom zaručená bezkolíznosť chodci vs. autá a tiež premávka na ceste by nebola zdržovaná.O spojení Petržalky a letiska sa ,pokiaľ si spomínam, jeden čas uvažovalo, ale nejak je okolo toho teraz ticho.
SZKV
A pokud jde o rychlíky, tak za současného stavu se to dá udělat maximálně s nějakými víkendovými posilami nebo vlaky ze směru Břeclav/Marchegg, protože jinak by se rozvázaly jakékoliv vazby na ostatní železnici.