Reply on: Mike #58193:
a si si isty ze ti ludia z vlaku na hlavnej stanici idu len do petrzalky a mlynskej doliny, zeby si to tam presmeroval ? alebo ti ostatni nech idu z petrzalskej stanice nazad 93kou na hlavnu stanicu a tam na nieco prestupia, nie ?
Puki
A ešte by som sa stavil, že ak SOR začne vyrábať BN 18. DPB bude medziprvými, kto bude tú novú hračku skúšať. Ak nie prvý ?.