Reply on: Mike #58193:
a si si isty ze ti ludia z vlaku na hlavnej stanici idu len do petrzalky a mlynskej doliny, zeby si to tam presmeroval ? alebo ti ostatni nech idu z petrzalskej stanice nazad 93kou na hlavnu stanicu a tam na nieco prestupia, nie ?
SZKV
A další věc je, že v nejhorším případě by to ani přesný takt být nemusel- přesně něco takového mají ti Italové v Miláně: v Passante to jezdí pomalu na dohled, ale v okrajových větvích systému jsou občas jízdní řády dost zvláštní... Cestující by něco takového sice určitě neocenili, nicméně je vždy těžší postavit tunel pod městem, než zavést do něj taktovou dopravu, takže tu stavbu nezpochybňoval obavami o takt. A dřív nebo později takt určutě bude- na to máte příliš blízko Vídeň ?