Reply on: fobust #58175:
Díky, moc hezký odkaz- hlavně na Bascích oceňuju jejich přehled o tramvajích na celém světě. A taky je z toho moc dobře vidět, že to, co mají v Bilbau není metro, ale TRAMVAJ!Jinak Euskotren sám o sobě je zajímavá společnost- v první řadě provozují síť lokálek na metrovém rozchodu po celém Baskicku a zajíždějí až do francouzského Hendaye. Bohužel do Bilbaa jsem nedojel- mám projetou jen větev Hendaye- San Sebastian/Donostia- Lasarte/Oria, ale mám na jejich služby pěkné zážitky!
ale inak je to pekne
Emo
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3088&text=preferencia