Reply on: Mike #58193:
a si si isty ze ti ludia z vlaku na hlavnej stanici idu len do petrzalky a mlynskej doliny, zeby si to tam presmeroval ? alebo ti ostatni nech idu z petrzalskej stanice nazad 93kou na hlavnu stanicu a tam na nieco prestupia, nie ?
Mike
Zo ZST Petrzka by isla okolo 92, z ktorej by sa dalo prestupit na patronke do zapadnych casti.
Ale to uz je moc prespekulovane ☺