SZKV:
"Nezlobte se, ale mám dojem, že tady s touto podivnou diskuzí zabíráme místo ostatním, kteří by třeba rádi diskutovali o něčem pro Bratislavu významnější, než vaši uražené ješitnosti"
To není o ješitnosti, ale o vaší nenávisti k Praze, kterou tu dokazujete stále stejnými plky. Já tu jen ostatním snažím dát protiargumenty těm vašim zblitkům.
Zrovna tak vy nepřesvědčíte mě, že ty ostravské jsou výrazně lepší než ty pražské.
Zrovna tak vy si milujte Curych a Prešov k smrti. Sáhodlouhé litánie tu, pokud vím, předvádíte za poslední rok především Vy. A za to vás, prosím pěkně, pár lidí na k-rep. poslalo do hajzlu. Proto jste od tamtud odešel - neshodl jste se s 99% diskutujících.
Kdo nic nedělá nic nezkazí, ale také nic nedokáže. A demokracie je tu od tohu, abyste si strašné politiky mohl odvolat. Pokud popíráte tento princip, odstěhujte se třeba do Severní Koreji nebo do toho nablýskaného Curychu. A zrovna tak jako vy se smějete mým hlodům, směji se já těm vašim o bezchybném světě pod Alpami. Kde přeci nikdo zkorumpovaný není, kde přeci MHD vyhovuje úplně všem, kde přeci každý radši jezdí autem...
"Nezlobte se, ale mám dojem, že tady s touto podivnou diskuzí zabíráme místo ostatním, kteří by třeba rádi diskutovali o něčem pro Bratislavu významnější, než vaši uražené ješitnosti"
To není o ješitnosti, ale o vaší nenávisti k Praze, kterou tu dokazujete stále stejnými plky. Já tu jen ostatním snažím dát protiargumenty těm vašim zblitkům.
Zrovna tak vy nepřesvědčíte mě, že ty ostravské jsou výrazně lepší než ty pražské.
Zrovna tak vy si milujte Curych a Prešov k smrti. Sáhodlouhé litánie tu, pokud vím, předvádíte za poslední rok především Vy. A za to vás, prosím pěkně, pár lidí na k-rep. poslalo do hajzlu. Proto jste od tamtud odešel - neshodl jste se s 99% diskutujících.
Kdo nic nedělá nic nezkazí, ale také nic nedokáže. A demokracie je tu od tohu, abyste si strašné politiky mohl odvolat. Pokud popíráte tento princip, odstěhujte se třeba do Severní Koreji nebo do toho nablýskaného Curychu. A zrovna tak jako vy se smějete mým hlodům, směji se já těm vašim o bezchybném světě pod Alpami. Kde přeci nikdo zkorumpovaný není, kde přeci MHD vyhovuje úplně všem, kde přeci každý radši jezdí autem...
m@rtin
Byla. Já jen reagoval na to, že SZKV napsal, že Ostrava je to nejlepší. Já jsem oponoval tím, že porovnává neporovnatelné a on se do mě pustil výčtem toho špatného v Praze a lesklého v Ostravě.
SZKV:
Nepochodil jste vy, protože vy tu argumentujete tím, že člověk sedá do auta proto, protože mu MHD nevyhovuje. Tímto popíráte poměr cestujícíh v MHD v tom vašem super Curychu nebo v Berlíně. Lidé dnes jezdí autem, protože si potrpí na svém egu, jsou pohodlní a MHD (i tu nejdokonalejší z dokonalých) budou vždy považovat za pouhopouhou socku.
Já s návazností problémy v Praze nemám. A nevím, kde berete tvrzení, že všeobecně platí...? To je totiž značně individuální záležitost každého jedince, co komu vyhovuje.
253 by po 15minutách v deset večer vozila vzduch, 139 by zase po 20minutách nepobírala. Jsou to naprosto odlišné linky s jiným směrováním a proklad by se tu minul účinkem.
Pokud byste trochu přemýšlel, věděl byste, že myslím koncový úsek Palackého náměstí-Nádraží Braník. Ne smyčku Braník.
Pane, to není tak, že by všichni chtěli jet z Řep na Pavlák. On totiž neexistuje jeden proud cestujícíh z bodu A do bodu B. Oni totiž jezdí z bodu A do bodů B,C,D atd. A od toho tu jsou proklady. Linka 10 v intervalu 8 minut z Řep na Pavlák bohatě stačí. Od toho tu jsou další linky, které nabídnou další směr, ale ve společném úseku se totiž prokládají.
"tedy naprosto nechápu, proč něco v Praze velebit a v Ostravě zatracovat"
Vy jste buď naprostp slepý nebo úplně blbý. Kdo tu psal o zatracování Ostravy? To vy tu jen velebíte Ostravu a zvarcíte na Prahu. Já tu objektivně napsal, že Ostrava vyniká v tom a v tom a Praha zase v tomhle. Já tu nikdy na Ostravu hnůj nekydal, ba naopak. Jen jsem se bránil tvrzení, že je to nejlepší provoz v bývalém ex ČS. Toť vše. Načež vy jste se do mě pustil už omýlanou písničkou, kterou známe všichni z k-reportu.