Reply on: samkoh #257324:
Nech sa páči, môžeš pátrať, prečo sa v roku 2009 do toho linkovaného zoznamu pridalo "Pod Zoborom" ako nové ID bez zrušenia ID "Zobor"... Ale ak aj na odbore dopravy ešte sedí pani zlatá čo to zažila, tak ti podľa mňa povie §2 vzdysatotakrobilo
Viko
Solider #257316 : Už sme sa tuším bavili, že dlhoročné nezdražovanie vlakov veľmi skrivilo trh, komerčné abus linky tomu nevedia konkurovať a preto väčšina aj zanikla. Žarnovica vlakom vychádza 8.30, bus hore do dvoch eur (ak ti zrovna nejaký pôjde). Spolujazdou sa dá tiež ísť za jednociferné sumy - ale tú musíš zháňať po skupinách, lebo blablacaristi do BS takmer nechodia a pri trasách BB/východ sa boja automaticky navrhnutých medzizastávok typu Lehôtka pod Brehmi