No tak minimálne piatkový odchod už o 16:40 je bizár a pre značnú časť klientely nestihnuteľný. Nedeľa smerom do BA tiež trochu skoro ale tam chápem že je to dané snahou sa ešte v ten deň vrátiť s busom domov.
A pritom do Bratislavy chodia zahraniční turisti, čo by dali aj 100 €, ak by ich niekto odviezol z BA do Štiavnice a späť na jednodňový výlet.
Skôr mohol najprv pre nich vymyslieť spojenie a potom ho doplniť cestujúcimi so zľavneným predplatným na viac ciest. Neviem, prečo by sa mali všetci ostatní skladať na jeho zlý biznis plán.
Spiatočná cesta za 100 €
10 jednosmerných za 170
...podľa mňa by lepšie zarobil.
Samozrejme s iným cp.
Teraz pomimo bizarný obsah na ktorý som si už u slovenských médií zvykol, po novom Pravda už od svojich autorov nevyžaduje ani základnú čitateľskú gramotnosť? Za hentaký text by som na gympli dostal päťku.
Čo je pre teba "proti špičke"? Primárna frekvencia bola pre týždňovkárov z Pohronia do roboty do BA a späť, vratné spoje zas pre stredoškolákov zo štiavnických internátov.
Hlavný problém je, že po niekoľkých rokoch železničných výluk na Pohroní a striedavom jazdení/nejazdení diaľkových liniek z BS už väčšina potenciálnej domácej klientely jazdí autami. A turistov na autobusový výlet nenamotáš, kým PAL nebudú tvoriť normálnu sieť s rozumným rozsahom spojov.
T3R.PLF je čiastočne bezbariérová (nízkopodlažná) električka ktorá vychádza z typu ČKD Tatra T3.
LF znamená low floor čo je v preklade do Slovenčiny nízka podlaha.
zakaznik
Skôr mohol najprv pre nich vymyslieť spojenie a potom ho doplniť cestujúcimi so zľavneným predplatným na viac ciest. Neviem, prečo by sa mali všetci ostatní skladať na jeho zlý biznis plán.
Spiatočná cesta za 100 €
10 jednosmerných za 170
...podľa mňa by lepšie zarobil.
Samozrejme s iným cp.